O firmie


Firma CatSoft powstała w 2001r. i od początku swojej działalności specjalizuje się w tworzeniu specjalistycznego oprogramowania dla sektora B2B. Wzorując się na światowych trendach i wykorzystując nowoczesne technologie oraz sprawdzone rozwiązania projektujemy systemy informatyczne. Ciągle modyfikujemy swoje produkty tak, aby były przyjazne i funkcjonalne oraz odpowiadały coraz to nowym wyzwaniom. Naszym klientom dostarczamy gotowe i łatwe w użyciu narzędzia.

Projektujemy i budujemy sieci teleinformatyczne, a na indywidualne zamówienie dostarczamy odpowiedni do jego potrzeb sprzęt komputerowy.

W zależności od potrzeb klientów, prowadzimy szkolenia z zakresu funkcjonowania naszych aplikacji. Sprawnie funkcjonujący serwis gwarancyjny i pogwarancyjny stanowi dodatkowe wypełnienie wachlarza usług naszej firmy oraz istotę kompleksowej obsługi klientów. Korzystając z wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia naszych pracowników w tworzeniu wyspecjalizowanych aplikacji prowadzimy profesjonalny serwis konsultingowy.

Priorytetowe aspekty działalności firmy CatSoft: profesjonalizm, niezawodność i terminowość – to sprawia, że klienci są z nami od lat.